Paylaş

Glastonbury’nin Özelliği Nedir?

 

Glastonbury 1970’lerin ruhunu yaşayabileceğiniz ender festivallerdendir.

 

Ne Zaman?

 

Festival her sene haziran ayının son haftasonu gerçekleşiyor.Üzülerek söylemeliyiz ki 2018 yılında festival olmayacak (en azından sitesindeki bilgi bu yönde) gitmek isteyeneler 2019’u beklemek zorunda kalacaklar. Bir önemli durum da sahte biletler. Çok fazla sahte bilet satan var ve biletlerinizi almadan önce mutlaka festivalin websitesinden kayıt olmanız gerekiyor. Bilet fiyatları 2017 yılı için 228 Euro idi.

 

Festivalin İçinden

 

Glastonbury festivalinde genellikle katılımcılar çadırları tercih ediyor. Alanda çeşitli kamp alanları var. Çılgınlar, sakinler, aileler ve engelliler istedikleri gibi bir ortam bulabiliyoırlar. Konaklama ücreti bilete dahil fakat ekipmanları kendiniz getirmelisiniz. İçeride çadır kiralama opsiyonu mevcut fakat sınırlı sayıda çadır kiralanıyor.

Festival alanına en yakın havalimanı Bristol. Direk uçuş yok. En mantıklısı Hollanda, Amsterdam’dan aktarma yapmak. KLM firmasından uçuşları inceleyebilirsiniz. Havalimanından Bristol Temple Meads durağına otobüsle gidebilirsiniz.

Eğer direk Londra uçuşu alacak olursanız, 4 saatlik uçuşun ardından National Express otobüsleriyle festivale direk gidebiliyorsunuz.

 

Ulaşım için detaylı bilgi için tıklayın.

 

Diğer sorularınız için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here